Tu blog

fot. Joanna Dragon

Czytasz blog dla turystów i kuracjuszy odwiedzających Rabkę – Zdrój. Znajdziesz tutaj artykuły  z pomysłami co można i co trzeba zobaczyć w Rabce – Zdroju. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć a gdzie możesz wybrać się  pieszo by zdobyć pobliskie szczyty.  Wszystkie miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście.

10.11.2020

Nie tak miał się zaczynać ten blog.

No ale  stało się ……ponownie, w zasadzie zamknęli nas i nasze hotele . W budynku gdzie dotąd tetniło życie głucho, zimno i bez ducha !Pozostały tylko wspomnienia  tych zwykłych i niezwykłych chwil w życiu hotelarza, gdzie poznawanie ludzi- z pracy staje się- pasją:)

 

16.11.2020 

 

 Jak wiecie drodzy Państwo hotele   dostępne są jedynie dla gości przebywających w podróży służbowej lub w podróży związanej z wykonywaniem działalności gospodarczej, osób wykonujących zawód medyczny oraz pacjentów i ich opiekunów. Do tego możliwe jest korzystanie z usług hoteli w czasie zgrupowań i współzawodnictwa sportowego.  

14.01.2021

I miał być blog hotelarza , ale nikt nie przewidział, że będzie blog  hotelarza bez gości. Co robimy w tym kiepskim dla nas okresie?Podziwiamy piękną zimę i wyobrażamy sobie ilu zadowolonych turystów mogło być u nas o tej porze roku. Pozostała gorycz, złość i pustka. W portfelach też!!!!

25.02.2021

Śnieg topnieje, czas na zmiany !!! Chyba czujemy wiosnę, porządki wkoło budynków czas zacząć !!! 

01.03.2021 

Zima jednak nie odpuszcza , czy na majowy wypoczynek odpuści?

20.04.2021 

No i z majówki nici !! Znowu branża hotelarska zamknieta. A miało  być tylko na dwa tygodnie!! Historia zatacza koło! 

 

01.06.2021

Dzień Dziecka w Rabce   w pieknej słonecznej atmosferze

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami już teraz!